Oferta dla osób prywatnych

Nie prowadzisz firmy i nie potrzebujesz kompleksowych usług rachunkowych, ale księgowość jest dla Ciebie nieodgadnioną dziedziną? Inne biura rachunkowe z Tych nie spełniają Twoich oczekiwań? Chętnie pomożemy. Z nami nie musisz martwić się o dotrzymanie odpowiednich terminów, dokładność czy rzetelność, ponieważ dla nas to codzienność i oczywistość. Już od wielu lat zatrudniamy tylko takie osoby, które wyróżniają się profesjonalizmem, bogatą wiedzą oraz chęcią rozwoju. Tylko dzięki ciągłemu uaktualnianiu wiedzy możemy świadczyć usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Ponadto, bardzo poważnie bierzemy sobie interesy każdego klienta – niezależnie od charakteru zlecenia, nasze biuro podatkowe EURO dogląda utrzymania najwyższych standardów.


Nasza oferta obejmuje:

 • Sporządzanie wniosków kredytowych, analiz finansowych

  Biuro rachunkowe EURO oferuje asystę podczas sporządzania specjalistycznych wniosków i analiz. W związku z naszym wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy jak przygotować dokumenty zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 • Reprezentowanie przed urzędami skarbowymi

  Nasze usługi księgowe obejmują głównie Tychy, aczkolwiek w przypadku wystąpień w imieniu klientów przed urzędami, zdarza nam się rozszerzyć obszar działania. Opanowanie oraz profesjonalizm pozwolą nam godnie reprezentować Państwa biznesy.

 • Prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT

  Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z naszym biurem, wykwalifikowany księgowy może także poprowadzić dla Państwa rejestr sprzedaży i zakupu VAT. Szczegóły usługi ustalane są podczas negocjacji umowy, aby jak najlepiej dopasować jej zakres do potrzeb klienta.

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych dla Urzędów Skarbowych i podatników

  Jako rozpoznawalne biuro podatkowe zajmujemy się także przygotowywaniem deklaracji rocznych dla naszych klientów. Z naszą pomocą nie muszą się Państwo obawiać o to, że rozliczenia podatkowe nie zostaną złożone w terminie czy będą niepoprawnie sporządzone.

 • Oferujemy również:
  • pomoc przy zakładaniu podmiotów gospodarczych
  • sporządzanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych oraz podatku od towarów i usług
  • sporządzanie miesięcznych, półrocznych i rocznych rozliczeń podatkowych
  • rozliczanie składek z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu każdy klient korzystający z oferty będzie w pełni usatysfakcjonowany oraz pewien wysokiej jakości i rzetelności otrzymanych usług. Biuro podatkowe EURO to gwarancja dobrze wykonanych prac. Niezależnie od Twoich potrzeb, jeśli cenisz sobie dokładność oraz profesjonalizm, to z chęcią Ci pomożemy.

Najczęściej zadawane pytania

Osoby prywatne, które korzystają z usług biura rachunkowego EURO, zdecydowanie nie należą do grupy specjalistów od księgowości. Nie oczekujemy od Państwa wszechstronnej wiedzy na ten temat, lecz przede wszystkim kooperacji podczas kompletowania danych i dokumentów. Jednocześnie rozumiemy, iż na drodze współpracy mogą pojawić się nurtujące pytania dotyczące naszych usług rachunkowych, dlatego przygotowaliśmy FAQ. Jest to strona, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zapraszamy do kontaktu!