Kadry i płace - Tychy

kadry i płace tychy

Sprawy związane z kadrami oraz płacami to jeden z podstawowych problemów prowadzenia własnej firmy. Nasze biuro podatkowe w Tychach stara się odciążyć Państwa od tego nieprzyjemnego obowiązku i zapewnić profesjonalną obsługę w tych kwestiach. Pracownicy naszej firmy to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy dopną wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu wszelkich informacji oraz niezbędnej specjalistycznej pomocy.


Możesz nam zaufać w poniższych kwestiach:

 • Zakładania i prowadzenia akt osobowych

  Doświadczona księgowa w Państwa imieniu zajmie się przygotowaniem i prowadzeniem akt osobowych pracowników. Przestrzegając przepisów oraz norm prawa obowiązujących w Polsce, zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych powierzonych naszej opiece.

 • Podsumowywania i dokumentacji czasu pracy pracowników

  Nasze usługi księgowe w zakresie kadr i płac obejmują także sporządzanie dokładnej dokumentacji na temat czasu pracy zatrudnianych przez Państwa osób. Dedykowany specjalista odnotuje wszelkie nieobecności czy wyjścia pracownicze.

 • Przygotowywania dokumentacji i rozliczania ZUS

  Biuro podatkowe EURO profesjonalnie przygotuje dokumentację, której wymaga Związek Ubezpieczeń Społecznych. Zajmiemy się rejestracją i wyrejestrowaniem pracownika oraz jego rodziny w ZUS czy sporządzaniem miesięcznych deklaracji rozliczeniowych.

 • Naliczania wynagrodzeń

  Zgodnie z typami umów obowiązującymi w wybranym przedsiębiorstwie, nasze biuro rachunkowe naliczy należne pracownikom wynagrodzenia. Ponadto, przygotujemy również podatkowe deklaracje roczne, które należy złożyć do lokalnego oddziału US.

 • Rozwiązywania i nawiązywania stosunków pracy

  Jako specjaliści od księgowości zadbamy o to, by proces zatrudniania pracowników oraz rozwiązywania umów trwał krótko i angażował jak najmniej Państwa czasu oraz energii. Przygotujemy wybrane typy umów, zgodne z obowiązującymi przepisami.


Od wielu lat świadczymy usługi w naszym biurze rachunkowym w Tychach, skutecznie dbając o Państwa interesy. Wieloletnie doświadczenie oraz pełen profesjonalizm naszego zespołu zapewniają dokładne i sumienne prowadzenie dokumentacji naszych klientów. Jeśli zainteresowani są Państwo podjęciem z nami współpracy, bądź chcieliby Państwo przedyskutować warunki bądź ceny owej współpracy, zapraszamy do telefonicznego konataktu.

Najczęściej zadawane pytania

W sytuacji, gdy przedstawiona przez nas oferta wciąż rodzi pytania, zapraszamy do specjalnie przygotowanej strony FAQ. Udzielamy tam odpowiedzi na najczęściej pojawiające się zapytania ze strony naszych klientów. Przybliżamy to, jak wygląda korzystanie z naszych usług rachunkowych oraz drogi komunikacji z klientem. Jeżeli nie uda się Państwu znaleźć wątku, który Państwa interesuje, prosimy o przedstawienie swoich wątpliwości w wiadomości e-mail lub podczas rozmowy telefonicznej.

Zapraszamy do kontaktu!