Oferta dla firm

Prowadzenie przedsiębiorstwa jest trudnym zadaniem wymagającym elastyczności, kompleksowego podejścia, świetnej organizacji i dużej wiedzy. Niezależnie od branży, przedsiębiorca musi charakteryzować się otwarciem na coraz to nowe wyzwania, co sprawia, że niejednokrotnie jest przytłoczony nawałem pracy. Nasze biuro rachunkowe w Tychach sprawi, że ciężar związany z księgowością zostanie Ci zdjęty z barków. Oferowane przez nas usługi rachunkowe to sposób na rzetelne prowadzenie spraw kadrowych, prowadzenie księgi przychodów oraz rozchodów i znacznie więcej. Pełen zakres prac znajduje się poniżej.


Nasza oferta uwzględnia:

 • Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów

  Prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych jest jednym z podstawowych obowiązków przedsiębiorcy, ponieważ to na jej podstawie ustalana jest podstawa opodatkowania. Nasze usługi rachunkowe uwzględniają monitorowanie księgi przychodów i rozchodów.

 • Sporządzanie bilansu rocznego, w tym: bilans wraz z załącznikami, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa

  Wykwalifikowana księgowa przygotuje dla Państwa bilans roczny sporządzony z niezwykłą starannością. W zależności od Państwa preferencji i wskazań, może w nim zostać zawarty rachunek zysków oraz strat, a także inne, wybrane przez klienta załączniki.

 • Zakładanie i bieżące prowadzenie akt osobowych

  Oferujemy usługi księgowe, które obejmują rzetelną asystę z zakresu kadr i płac, dlatego z ogromnym profesjonalizmem sporządzamy oraz prowadzimy akta osobowe pracowników, jednocześnie wykazując wielką dbałość o bezpieczeństwo informacji.

 • Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy pracowników

  Nasze biuro podatkowe odpowiada także za prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, rozliczanie urlopów czy dokumentowanie wyjazdów służbowych. Na podstawie zgromadzonych danych, monitorujemy oraz rozliczamy Państwa pracowników.

 • Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunków pracy bez naruszania prawa pracy

  Duże doświadczenie w obszarze kadr i płac sprawia, że jesteśmy znakomitym partnerem podczas zatrudniania pracowników. Przygotowujemy umowy zlecenia, pracy czy o dzieło, zgodnie z wytycznymi pracodawcy oraz obowiązującymi przepisami.

 • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń ze stosunku pracy

  Księgowość z biurem EURO to także opracowywanie dokumentacji z zakresu wynagrodzeń. Uwzględniając zgromadzone informacje oraz akta osobowe pracowników naliczamy wynagrodzenia oraz pozostałe świadczenia ze stosunku pracy.

 • Reprezentowanie przed urzędami skarbowymi

  Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawia, że biuro podatkowe EURO jest niezawodnym partnerem podczas bezpośredniego kontaktu z urzędami. Z profesjonalizmem będziemy reprezentować Państwa interesy przed urzędami skarbowymi.

 • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  Sporządzimy dla Państwa ewidencję środków trwałych, której obowiązek prowadzenia wymuszają na przedsiębiorcach przepisy rozporządzenia Ministra Finansów z 26 sierpnia 2003 r. Jest ona podstawą do zaliczenia amortyzacji do kosztów uzyskania przychodów.

 • Prowadzenie wszelkich rozliczeń z ZUS

  W ramach świadczonych przez nas usług rachunkowych, zajmujemy się sporządzaniem dokumentacji wymaganej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Rejestrujemy pracowników i ich rodziny oraz dbamy o odprowadzanie odpowiednich składek przez pracodawców.

 • Oferujemy także:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont (pełna księgowość), także księgowość fundacji i stowarzyszeń
  • opracowywanie zakładowych planów kont
  • sporządzanie deklaracji podatkowych dla Urzędów Skarbowych i podatników
  • sporządzanie miesięcznych, półrocznych i rocznych rozliczeń podatkowych
  • rozliczanie składek z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego
  • prowadzenie spraw kadrowo - płacowych / umowy o pracę, umowy zlecenia i o dzieło
  • kompleksową obsługę zatrudnienia zgodnie z wymogami oraz aktualnymi przepisami ZUS
  • prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego
  • sporządzanie i przekazywanie sprawozdań finansowych i statystycznych do właściwych urzędów

Wciąż doglądamy tego, by prezentowana oferta była możliwie jak najbardziej kompleksowa i dopasowana do różnorodnych potrzeb i wymagań klientów. Staramy się, aby nasza firma zapewniała znacznie bardziej atrakcyjne usługi niż inne biura rachunkowe. Szczerze zależy nam na satysfakcji naszych klientów i ich zadowoleniu ze współpracy z nami. Niezależnie od branży w jakiej się specjalizujesz, ani wielkości Twojej firmy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu jeśli zależy Ci na zatrudnieniu tylko rzetelnego biura podatkowego.

Najczęściej zadawane pytania

Sekcja FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania, rozwieje wszelkie pozostałe wątpliwości odnośnie współpracy z biurem rachunkowym EURO. Zarówno przedsiębiorcy odpowiedzialni za małe, jak i większe firmy, znajdą specjalistyczne wsparcie w naszych progach. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a także do zapoznania się z ofertą przedstawioną na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu!