O nas

Biuro Rachunkowe Euro w Tychach działa na rynku od 1998 roku. W tym też czasie pozyskaliśmy rzeszę zadowolonych i stałych klientów. Obsługujemy małe – jednoosobowe firmy, średnie przedsiębiorstwa oraz duże spółki.
Biuro posiada licencję Ministra Finansów (nr licencji 11738/997). Ponadto posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę; pracownicy służą specjalistyczną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem naszym klientom.
Oferujemy kompleksową obsługę: od fachowej pomocy przy zakładaniu firmy, poprzez wybór odpowiedniej, najkorzystniejszej formy opodatkowania, aż po reprezentację przed odpowiednimi urzędami.

Księgowość jest naszą specjalnością już od wielu lat, więc doskonale znamy specyfikę wykonywanej pracy. Idziemy również z duchem czasu, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji także na odległość, przez Internet i telefon. Dzięki temu, żaden przedsiębiorca nie musi się martwić natłokiem formalności i gąszczem przepisów.

Prowadzimy outsourcing naszych usług rachunkowych, co świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku małych jak i średnich firm. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do aktualnych zapotrzebowań naszych klientów, gdyż ich pełne zadowolenie ze współpracy stanowi dla nas wartość kluczową.

Możemy się poszczycić wieloma pozytywnymi opiniami na rynku, nie tylko ze względu na bogate doświadczenie, ale także świetną organizację pracy. Pozwala nam to bowiem zawsze ściśle trzymać się terminów.

Jeśli potrzebują Państwo prawdziwego eksperta księgowości, warto wybrać nasze biuro rachunkowe. Tychy stanowią jego lokalizację, gdzie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą.