Oferta

Biuro Rachunkowe EURO w Tychach jest firmą świadczącą outsourcing biznesowy, czyli obsługę zewnętrzną w zakresie usług rachunkowo-księgowych, kadrowo-płacowych i administracyjnych. Dzięki naszej pracy, przedsiębiorcy nie muszą zajmować się załatwianiem mnóstwa formalności i mają więcej czasu, aby skupić się na rozwijaniu swojej działalności gospodarczej. Od wielu lat prowadzimy stałą współpracę z wieloma firmami, dzięki czemu dysponujemy obecnie bogatym doświadczeniem zawodowym. Jeśli potrzebna Ci naprawdę dobra księgowa w Tychach, zapraszamy do kontaktu.

Zakres naszych usług jest zawsze dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klienta - oferujemy:

Usługi księgowe

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami rachunkowymi, co obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Co więcej, dzięki nam przedsiębiorca nie musi pilnować terminowości składania deklaracji podatkowej – gwarantujemy, że zostanie to przez nas zawsze wykonane w odpowiednim czasie. Poza tym, będziemy prowadzić rejestr zakupu oraz sprzedaży VAT i nie tylko.

Usługi kadrowo-płacowe

Prowadząc profesjonalną księgowość w Tychach, załatwiamy także kwestie związane np. z kadrami i płacami. Stworzymy i poprowadzimy akta osobowe, a także będziemy odpowiednio naliczać wynagrodzenia. Ponadto, zajmiemy się opracowywaniem dokumentacji związanej z rozliczaniem się w ZUS, nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunków pracy oraz wieloma innymi sprawami.

Usługi dla firm

Tym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie dokładność, terminowość i indywidualne podejście, oferujemy kompleksowe usługi rachunkowe. Nasze biuro podatkowe EURO to gwarancja rzeczowego stosunku do każdego klienta. Zamiast zagłębiać się w przepisy, wystarczy nawiązać z nami współpracę, aby uzyskać pewność, że wszystkie formalności zostaną dopięte na ostatni guzik.

Usługi dla osób prywatnych

Jeśli martwisz się, że Twoje sprawy finansowe nie są odpowiednio prowadzone przez inne biura rachunkowe, serdecznie zapraszamy do bliższego przyjrzenia się oferowanym przez nas rzetelnym i profesjonalnym usługom. Nasza księgowa świadczy wysokiej jakości usługi także dla osób prywatnych, pomagając im na przykład w założeniu własnej działalności, rozliczaniu PIT a także służąc profesjonalnym doradztwem.


Cennik

Ceny za świadczone usługi ustalane są indywidualnie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.
Zapraszamy do rozmów w sprawie współpracy. W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt pod numerami telefonów 604 190 413 lub 509 317 933 lub (32) 326 40 10.